muži FC OVAJIH – Dolní Lhota

Mistrovské utkání mužů – 9. 6. 2018 – sobota 17:00

FC Ostrava-Jih – TJ Sokol Dolní Lhota 3:1 (3:1)

Sestava domácích: Janoušek – Šimko M., Prokeš (k), Leščák, Mecner – Němec, Janošec, Gaži M., Stojan – Gaži F., Korbačka

Branky domácí: 68´ Gaži Filip, 70´ Gaži Filip, 79´ Němec Jakub

hosté: 67´ Dedek

Střídáni domácí: 46´ Stojan za Šimka, 59´ Vidlička za Strempeka, 85´ Malošík za Mecnera

ŽK domácí: 50´ Prokeš, 65´ Gaži Filip, 76´ Janošec

První jarní vítězství doma!

Jižané přivítali o záchranu bojující Dolní Lhotu. Vzhledem dosavadním výsledku doma se očekávalo vyrovnané utkání.

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal z obou stran. Dolní Lhota pozorně bránila se snahou o rychlé protiútoky. Domácí si nevěděli rady z obranou hrou soupeře, proto si praktický nevytvořili žádnou šanci. Takže poločas skončil bez branek.

Druhý poločas do 67´minuty probíhal ve stejném duchu a poté nastála změny ve stavu skóre. Když se hosté ujali vedení 1:0 Dedkem. Jejích radost trvala jen jednu minutu. V 68´ vyrovnal na 1:1 Gaži Filip. Který svou jarní střeleckou formu zúročil 70´ na 2:1. Na závěr v 79´ přidal Němec Jakub třetí branku domácích na 3:1. I když domácí vyhráli nedá se říct „konec dobrý všechno dobré“. Protože domácí výsledky v sezóně byly velice špatné.

Sezónu zakončí Jižané v neděli 17:00 v Hati.