Mistrovské utkání mužů – 2. 9. 2018 – neděle 16:30

Sestava: Vaňo – Šimko J., Prokeš, Konečný, Leščák – Korbačka, Mika-Válek, Gaži M., Petrovský – Gaži F., Kadlčík R.

Branky: 7´ Šimko J., 19´ Petrovský, 52´ Miko-Válek, 89´ Gaži M.

Střídáni: 48´ Zima za Leščáka, 57´ Mecner za Petrovského, 75´ Šimko M. za Korbačku, 77´ Miškařík za Kadlčíka R., 86´ Janošec za Miškaříka.

ŽK: 16´ Leščáka, 81´ Miškařík

Jižané vyloupili Hať! Tři body vezou domu.

V utkání narazili na sebe zatím dva neporažené týmy v soutěží. Hosté zde na jaře prohráli 4:3,když již vedli 3:1. Po celou dobu utkání drobně pršelo a kluzký terén kladl nároky na kontrolu míče.

Jižané začali velmi aktivně a již ve 3´ vstřelili gól, ale pro postavení mimo hru nebyl uznán. To hosty z Jihu neodradilo a v 7´ po akci po ose Korbačka, Kadlčík R. zakončil střelbou Šimko J. a dostal hosty do vedení 1:0. Aktivita a mírná převaha hostů byla zřejmá, hlavně v rychlém přechodu do útoku a v napadání hráčů domácích. V 20´ vyslal dlouhou přihrávky z vlastní poloviny hostující Konečný. Domácí obránce špatně zasáhl míč a k průniku na domácí branku se dostal Kadlčík R.. Který našel před brankou zcela volného Petrovského, který bezpečně šanci proměnil a bylo 2:0 pro jižany. K prvnímu ohrožení branky hostů se dostali domácí až ve 23´. Takže do poločasové přestávky šli spokojenější hosté z Jihu.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a vyrovnali hru v poli. Obrana hostů toho však domácím moc nedovolila a to málo co prošlo na branku zlikvidoval brankář hostu Vaňo. V 52´ využil špatného odkopu domácí obrany Mika-Válek a upravil skóre na 3:0 pro hosty. Tečku za utkáním udělal v 89´ Gaži Matěj, který z 25m nedal šanci domácímu brankáři a uzavřel skóre utkání na konečných 4:0 pro jižany.

Zasloužené vítězství hostů z Jihu, kteří tak nadále zůstali na čele tabulky. V sobotu 8. 9. v 16:00 přivítají doma nováčka soutěže TJ SOKOL Krasné Pole, které je oživením soutěže. Proto očekáváme zajímavé utkání, které určitě stojí za zhlédnutí. Takže se těšíme na návštěvu fanoušku obou týmů.

L.P.

Do druhé půle nastoupili naši muži z odhodláním otočit utkání na svou stranu,jen přišla sprcha a ve 49min už bylo skóre 3:1 pro domácí.Jiskřička Do druhé půle nastoupili naši muži z odhodláním otočit utkání na svou stranu,jen přišla sprcha a ve 49min už bylo skóre 3:1 pro domácí.Jiskřička naděje ještě přišla v 60min kdy opět proměnil pokutový kop Kroupa.Vzápětí domácí navýšili skóre na 4:2 a to byl kat,ještě v 80min přišlo drama,když snad první střelou že hry snížil Golc na 4:3,zbytek utkání si domácí pohlidali a zaslouženě vyhráli.Nejlepšími hráči byli ludgeřovičtí Němec,Pěntkaenaltu Kroupa.