muži O.-Jih – Strahovice

Mistrovské utkání mužů – 21. 10. 2017 – sobota 14:00

FC Ostrava-Jih – SK Meteor Strahovice  0:7 (0:4)

Sestava: Vosol – Šimko M, Konečný, Prokeš (k), Zima – Šimko J., Mecner, Válek, Kadlčík R.– Gaži F., Gaži M.

Branky: 0 – 2´ a 23´ Malchárek M., 25´ a 27´ Býma, 49´ a 62´ Malchárek M., 68´ Býma

Stř.: 46´ Žila za Šimka Martina, 59´ Němec za Gažiho Matěje, 83´ Malošík za Kadlčíka R.

Domácí debakl 0:7!!!!!!

Domácí trápení pokračuje! Všichni domácí příznivci byli zvědaví, jak jižané budou bojovat s druhým celkem v tabulce Strahovicemi. Bohužel praktický za 27´ bylo rozhodnutu o všem. Soupeř ukázal svou fotbalovou sílu a střelecký potenciál Malchárka Michala a Býmy Jakuba, kteří se podělili o všech sedm branek.

Již v 2´ šli hosté do vedení 1:0 brankou Malchárka Michala. Domácí mohli za dvě minuty na to srovnat skóre, ale nebyli schopni uklidit míč do sítě, ani ze tři metru. Hra se v poli opticky vyrovnala, ale útočná síla hostů byla stále cítit. Což dokázali v rozmezí 23´ až 27´ vstřelením dalších třech branek – jednou Malchárek Michal a dvakrát Býma Jakub.

V druhém poločase hosté pokračovali ve svém dobrém výkonu a dali domácím ještě tři branky – dvě dal Malchárek Michal a debakl domácích ukončil Býma Jakub. Čímž pečetili zaslouženou výhru týmu Strahovic.

Nezbývá než věřit, že jižané v příštím kole naváží na své výkony a výsledky z hřišť soupeřů a přivezou nějaké body z Klimkovic.

Hraje se v sobotu 28. 10. 2017 v 14:00.