muži Šilheřovice – Ostrava-Jih 5:2

Mistrovské utkání mužů – 10. 5. 2015 – neděle 16:30

TJ Sokol Šilheřovice – FC Ostrava-Jih  5:2 (2:1)

Sestava: Stach – Mecner, Pavlát, Schüler, Vedlich (46´ Libosvarský) – Ščigel (75´ Tóth), Gelnar, Čajka, Korbačka – Handzlík (80´ Klobása) – Petrovský (28´ Kroupa P.)

Branky: Schüler, Handzlík

Šilheřovice doma vysoko porazili Ostravu-Jih

Hosté z Ostravy šli sice brzy do vedení, ale domácí díky střelecké potenci zápas otočili a nakonec dovedli do vítězného konce.

Zápas začal v ostrém tempu a hosté hned v 9. minutě šli díky brance z pokutového kopu do vedení 0:1. Domácí ovšem ve vzápětí v 10. minutě Martinkou srovnali na 1:1. Poté se hrál vyrovnaný zápas. Skóre do poločasové přestávky otočil na domácí stranu Jakubec, který ve 40. minutě rovněž proměnil pokutový kop.

V 57. minutě hosté díky Handzlíkovi vyrovnali na 2:2. Domácímu týmu vrátil vedení přesně hlavičkující Jakubec – 3:2. Na 4:2  zvýšil opět hlavou v 84. minutě Petr Redzina. Konečnou podobu skóre utkání dal domácí Voznica, kterému míč před prázdnou branku přihrál po samostatném úniku Martinka.

Ohlasy k zápasu

Bernard Habura (Šilheřovice): Zasloužené vítězství našeho týmu. Zápas byl sice herně vyrovnaný, ale hosty jsme předčili v zakončení. Ondřej Pavlát (Ostrava-Jih): Zápas nebyl tak jednoznačný jak nasvědčuje výsledek. Domácí nám dali lekci z produktivity. Na jaře se nám nedaří. Od příště už budeme muset zabrat.

Autor: Rostislav Švec

[flagallery gid=92]