Mistrovské utkání mužů – 14. 10. 2017 – sobota 15:00

TJ Velká Polom – FC Ostrava-Jih  1:3 (1:2)

Sestava: Janoušek – Šimko M, Konečný, Prokeš (k), Zima – Šimko J., Mecner, Válek, Kadlčík R.– Gaži F., Gaži M.

Branky: 17´ Zima, 28´ Gaži F., 50´ Válek – 30´Šmída

Střídání: 76´ Malošík za Šimka M., 86´ Kubačák za Kadlčíka R., 89´ Bober za Gaži M.

ŽK: 41´ Mecner, 85´ Kadlčík R.

Venku lépe než doma.

Jižané potvrzují, že v utkáních na hřištích soupeřů, dosahují lepších výsledků než doma. Z pěti utkání získali již 10 bodů za bilanci 5 – 3 – 1 – 1 a skóre 16:10. Doma však jen tři body za bilanci 5 – 1 – 0 – 4 a skóre 11:15.

Pokud zlepší domácí bilanci a udrží zatímní bilanci z venku, budou stoupat tabulkou vzhůru. To můžou napravit již v sobotu 21. 10. 2017, když hrají doma v 14:00. Soupeřem jím bude tým Meteoru Strahovice, který je na 2 místě tabulky. Přijďte povzbudit náš tým jižanu v co největším počtu.

Dopoledne v 10:00 a 11:45 se utkají naší žáci s MFK Havířovem.

Ohlasy k zápasu ze strany domácí Velké Polomí.

Josef Bartoš (trenér):  Zaspali jsme začátek prvního poločasu, ale podařil se nám nádherným golem Petra Šmídy snížit. Ze začátku druhé půle jsme měli slušný tlak a vypracovali jsme si slibné šance, ale ani jedna se neujala. Potvrdilo se „nedáš, dostaneš“. V závěru měli dobré šance P. Sztefek, Cihlář, Rychlý a Mučka, ale vyšli jsme na prázdno. Vypracujeme si spoustu dobrých příležitostí, ale neproměníme je. To nás sráží.