TJ Velká Polom – FC Ostrava-Jih 0:1 (0:0)

Sestava: Váňo – Miškařík, Konečný, Ondračka (20´ Zdeněk, 46´ Čakajda), Vedlich – Korbačka, Čajka, Libosvarský, Petrovský (80´ Kroupa P.) – Schüler (30´ Gelnar), Ščigel (70´ Žila)

Branka: Gelnar

ŽK:

Po delší době tři body!

Po týdenních deštích byl terén velice podmáčený a bahnitý. Byl to více boj než fotbal! Hned v úvodu měl dvě možnosti po přihrávkách Čajky Libosvarský, ale asi se bál zakončit. Domácí hrozili ze standartních situací a střelbou z dálky, s nimi si náš gólman Vaňo poradil. Už se snad stává tradicí, že do poločasu máme dvě a více střídání! Nejprve se zranil Filip Ondračka a vzápětí Richard Schüler, nakonec ještě o přestávce musel vystřídat Petr Zdeněk, který šel na hřiště jako střídající hráč ve 20min. Poločas 0:0.

Ani druhá půle nepřinesla žádné úžasné fotbalové akce! Nakonec rozhodla 84min,kdy přímý kop zahrával Čajka, a o zbytek se postarali střídající hráči Žíla, který svým důrazem přetlačil domácího gólmana a předložil Gelnarovi přihrávku jako na stříbrném podnosu, ten už neměl moc problému dopravit míč do prázdné brány, 0:1!!! Ten to stav vydržel až do konce utkání! Nedá se říct, že byla výhra zasloužená, ale spíše rozhodlo více pomyslného fotbalového štěstíčka!!!

Příští sobotu přivítáme doma v 15:30 dosavadního lídra 1. B Kozmice.