Mistrovské utkání mužů – 23. 4. 2017 – neděle 16:00

Sestava: Drobec – Šimko, Prokeš (k), Konečný, Janošec – Strempek, Mecner, Válek, Gaži F. – Gaži M., Korbačka.

Střídání: 46´ Miškařík za Mecnera, Gřunděl za Korbačku, 61´ Žila za Janošec, 69´ Čajka za Strempka, 81´ Zima za Gažiho Matěje

ŽK: 74´ Prokeš

Slogan „Kdo nás zastaví“ skončil ve Vřesině.

Vřesina potvrdila, že doma má nedobytnou tvrz a opět vyhrála. V tabulce doma je první jen z venku je až pátá. Celkem však je Vřesina třetí 2 body za Hrabovou. V neděli se počasí ukázalo, jako aprílové slunce střídalo sněžení a kroupy přesto se více dařilo Vřesině. V 15´pronikl po pravé straně Tonda Hruzík dal pod sebe na Tomáše Wilka a ten trefil přesně 1:0.Ova-Jih se snažila o vyrovnání, ale marně. Ve druhé půli hosté vystřídali a vrhli vše do útoku. Vřesina se však bránila úspěšně, a co prošlo, likvidoval brankář Köhler. V 88´vyšel únik po levé straně Adamovi Harabišovi a jeho centr se nakonec dostal k Wilkovi a ten nasadil jesle gólmanovi a bylo rozhodnuto 2:0.

(hodnocení převzato ze stránky – fotbal.vresina.info)

článek z internetu – Deník

Fotbalisté Vřesiny přetlačili Ostravu-Jih

Fotbalisté Vřesiny zvládli první z klíčových jarních duelů I. B třídy skupiny B. Třetí celek soutěže porazil čtvrtou Ostravu-Jih a dál se tak drží na dostřel Hrabové i Kozmicím.

Utkání dvěma trefami rozhodl domácí záložník Tomáš Wilk. V patnácté minutě byl na konci povedené akce po pravé straně a v závěru prostřelil brankáře Drobce z protiútoku. „Měli jsme šance, ale bohužel, když nedáme, nemůžeme vyhrát,“ řekl jeden z tahounů hostujícího mužstva Jan Válek.

Na opačné straně panovala pochopitelně spokojenost. „Body jsme více ubojovali, než uhráli fotbalově, ale jsme za ně rádi. Zvlášť po neúspěchu v minulém týdnu proti Hati,“ uvedl kouč Vřesiny Petr Dombrovský.