Hodnocení mistrovského utkání mladšího dorostu – 11. 4. 2015 – sobota 12:15

TJ Lokomotiva Petrovice – FC OSTRAVA JIH     3:2 (1:0)

Rybníček, Pytlík, Mischinger, Kubačák, Suchan, Cvilink, Votýpka, Gebauer, Šlachtovský, Buchta, Čečotka, Wrožyna,

Střídání:  po dohodě hokejově

Branky:  Čečotka 2

ŽK:  Mischinger

Hodnocení:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a neustále jsme soupeře tlačili k jeho brance, vytvořili jsme si za prvních 20´možná 6 brankových příležitostí, ale ani jedna neskončila v brance. Mysleli jsme si, že to půjde samo a něco tam spadne, jenže soupeř ve 30´po VPK byl před naši  brankou důraznější, a střelu vyraženou brankářem pohotově zasunul do naší branky. Po úvodu druhého poločasu jsme se opět snažili hru dostat pod svou režii, jenomže soupeř udeřil po druhé a ve 20´druhé půle opět po VPK z notné dálky si vychutnal nepřipraveného brankáře Rybníčka, který statoval na přední tyči, a bylo to 3 : 0 pro domácí. My jsme začali hrát na branky až posledních 10´,ale byla to jenom taková křeč.

Opět se projevuje nedostatečná tréninková zátěž u většiny hráčů, nedisciplinovanost, pasivita a o morálce některých se nebudu raději vůbec zmiňovat.

HODNOTIL:  trenér  Mecner Vlastimil