Rozpis mistrovských utkání – jaro 2015

Jarní jízdní řad mistrovských utkání – jaro 2015

HADR a KYBLÍK I.B třída sk. „B“ [muži]

so 28.3. 15:00 Ostrava- Jih – Dolní Lhota

ne 5.4. 15:30 Vřesina – Ostrava- Jih

so 11.4. 15:30 Ostrava- Jih – Hať

so 18.4. 16:00 Ludgeřovice – Ostrava- Jih

so 25.4. 16:00 Ostrava- Jih – Velká Polom

ne 3.5. 16:30 Kozmice – Ostrava- Jih

ne 10.5. 16:30 Šilheřovice – Ostrava- Jih

so 16.5. 17:00 Ostrava- Jih – Stará Bělá

23.5. 17:00 Hlubina – Ostrava- Jih

so 30.5. 17:00 Ostrava- Jih – Václavovice

so 6.6. 17:00 Fryčovice – Ostrava- Jih

so 13.6. 17:00 Darkovice – Ostrava- Jih

so 20.6. 17:00 Ostrava- Jih – Staříč

 

I – TEC krajský přebor [starší dorost]

ne 29.3. 10:00 12:15 Heřmanice – Ostrava- Jih

so 4.4. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – Slavia Orlová

so 11.4. 10:00 12:15 Loko. Petrovice – Ostrava- Jih

so 18.4. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – Ludgeřovice

ne 26.4. 13:15 11:00 Svinov – Ostrava- Jih

so 2.5. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – Staříč

so 9.5. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – Třebovice

so 16.5. 12:15 14:30 Kopřivnice – Ostrava- Jih

so 23.5. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – Vřesina

so 30.5. 10:00 12:15 Kravaře – Ostrava- Jih

so 6.6. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – Petřkovice

so 13.6. 10:00 12:15 Ostrava- Jih – SO Bruntál

so 20.6. 10:00 12:15 Frenštát p. R. – Ostrava- Jih

 

AAA AUTO krajský přebor [starší žáci]

so 28.3. 10:00 11:45 Ostrava- Jih – Kopřivnice

so 4.4. 9:00 10:45 Vratimov – Ostrava- Jih

so 11.4. 10:00 11:45 Ostrava- Jih – Bohumín

ne 19.4. 9:00 10:45 MFK Vítkovice B – Ostrava- Jih

so 25.4. 10:00 11:45 Ostrava- Jih – Brušperk

ne 3.5. 9:00 10:45 Slavia Orlová – Ostrava- Jih

so 9.5. 9:00 10:45 Jablunkov – Ostrava- Jih

so 16.5. 10:00 11:45 Ostrava- Jih – Nový Jičín

so 23.5. 10:00 11:45 Kravaře – Ostrava- Jih

so 30.5. 10:00 11:45 Ostrava- Jih – M. Albrechtice

so 6.6. 9:30 11:15 Fryčovice – Ostrava- Jih

ne 14.6. 10:00 11:45 SO Bruntál – Ostrava- Jih

so 20.6. 10:00 11:45 Ostrava- Jih – Třebovice

 

ALONE MěS starší přípravka sk. „A“

st 15.4.  17:00  Ostrava-Jih – Vítkovice 1919

pá 24.4.  16:30  Velká Polom – Ostrava-Jih

st  29.4.  17:00  Ostrava-Jih – FC Baník Ostrava

po 4.5.    16:00  Vřesina – Ostrava-Jih

po 11.5.  16:30  Třebovice – Ostrava-Jih

st  20.5.  17:00   Ostrava-Jih – Hlubina

čt  28.5.  16:00  Petřkovice – Ostrava-Jih

 

AK Trofeje MěS mladší přípravka

st 8.4.   16:00  Ludgeřovice – Ostrava-Jih

st 15.4. 16:00  Ostrava-Jih – Petřkovice

st 22.4. 16:00  Ostrava-Jih – Polanka

čt 30.4. 16:00  Vítkovice 1919 – Ostrava-Jih

po 4.5.  16:00  Hlučín – Ostrava-Jih

st 13.5. 16:00  Ostrava-Jih – Velká Polom

volno

čt 28.5. 16:00  FC Baník Ostrava – Ostrava-Jih

st 3.6.   16:00  Ostrava-Jih – Hlubina

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 6.2.2015 — 10:25