FC Ostrava-Jih – FK Kopřivnice 3:2 (0:2)

Sestava: Maňák – Leščák, Šembera, Georgiovský, Drahorád – Strempek, Němec, Miklas, Palubjak – Belina, Chatrný

Branky: Georgiovský 2, Miklas

Střídání: 56´ Šlachtovský za Němce, 58´ Mischinger za Palubjaka

ŽK: 42´ Strempek, 85´ Šembera, 88´ Drahorád

hodnocení trenéra Mecnera:

Soupeř přijel se snahou neprohrát a to se zvláště v 1. půli velice dařilo. My jsme naopak předváděli strašně špatnou hru, i když jsme měli mírnou převahu, nedokázali jsme dát gól a vlastně skoro vůbec vystřelit po brance. Z několika SS – rohů, jsme prostě míč do branky nedostali, protože soupeř nás jasně před gólmanem přeskočil a míč odhlavičkoval pryč. A rovněž nás za náš slabý důraz před vlastní brankou v závěru poločasu 2 x potrestal. Vždy po SS, jednou po PVK a po druhé z rohu. Do šaten jsme šli za stavu 0 : 2!!!   Po přestávce jsme hru v zadu stáhli na 3 beky a snaží-li se co nejrychleji dát kontaktní gól. To se povedlo až v 60´Georgiovskému a stejný hráč byl o 10´později faulován ve vápně a sám z nařízeného PK vyrovnal na 2 : 2. Dále jsme bojovali a po sérií rohů se podařilo v 75´ dát vítězný gól Miklasovi přímo z rohu. Soupeř už neměl síly, aby zápas zvrátil a tak 3 body zůstaly doma zásluhou bojovného výkonu celého mužstva, kde zahráli velmi dobře i střídající mladší dorostenci.