Starší žáci s Frenštátem nebodovali – honocení utkání

9.9.2023 FCOJ – Frenštát p. R. 0:1 (0:0)

Sestava: Křižák – Bittner, Děcký, Zbořil, Matiášek, Rácz, Soukup, Tylšar, Dvorník, Dočár, Tvarůžka, Masnica, Šporn, Szewczyk, Šíkl, Pastierovič, Pizzato

Do zápasu jsme vstoupili aktivně s odhodláním, že konečně prolomíme dosavadní bodový neúspěch. Na rozdíl od předchozích utkání přicházely i šance, zejména z naší pravé strany. Gólu jsme se však v 1. půli nedočkali, byť jsme byli lepším týmem na hřišti. V druhé půli se pak obraz hry trochu změnil, hosté zjednodušili hru na nákopy a rázem nám více hrozilo nebezpečí od rychlých útočníků. Hra se odehrávala po nejvíce ve středu hřiště, přičemž sami jsme se už do zakončení moc nedostávali, spíše jsme čelili vysokým míčů za naší obranu. Jeden z nich pak v samém konci utkání bohužel propadl za obranou linii a hosté toho využili, 0:1. Závěrečná křeč a snaha o vyrovnání už šance nepřinesly. Zápasu by daleko více slušela remíza, leč konečně jsem, aspoň v 1. půli, viděl u většiny našich hráčů vyžadované nasazení a bojovnost. Stále ale platí, že od ročníku 2009 očekáváme na hřišti mnohem více ….

Hodnotil:tr. Fatka