Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
1.5.2024 10:00 Krajský přebor starší žáci 2023/2024
4 - 2
Celkový čas

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
Bohumín134Výhra
Ostrava-Jih112Prohra

Report

Bospor Bohumín – FCOJ 4:2 (1:1)

Sestava: Rajský – Rácz, Matiášek, Masnica, Šíkl, Szewczyk, Soukup, Šporn, Pastierovič, Zbořil, Křižák David, Dočár, Děcký, Kožušník, Tylšar, Žiga, Dvorník

Na 1. máje nás čekal zápas v Bohumíně. Bohužel hned v 5´min se domácí prosadili, ale je třeba říct, že jsme jim to hodně usnadnili. Po gólu nás domácí přehrávali, ale žádné gólovky si nevytvořili. Měli jen dvě pěkné střely z dálky, ale vedle. Když se blížil poločas, tak se stalo, co nikdo nečekal. Z malé domů z poloviny hřiště přeskočil míč nohu domácímu brankáři a bylo srovnáno. Poločas skončil 1:1. Druhý poločas pro nás začal ještě hůř než první. Za 7 minut jsme dostali dvě branky a zdálo se, že je rozhodnuto. Ale po faulu brankáře jsme kopali penaltu. Filip Zbořil ji proměnil a ještě jsme cítili nějakou šanci. Bohužel pouze chvíli než nám utekl domácí útočník a dal na 4:2 pro domácí. Zápas i takhle skončil. Kluky však musíme pochválit za neskutečnou bojovnost, kterou předvádí i když nám soupeř moc míč nepůjčuje. Jinak bychom chtěli poděkovat rodičům, že kluky dovezli a za podporu a pak i DEBL FANS.
Poslední věc, kterou bych zmínil, je volejbalový zákrok Patrika Soukupa. Zahrál úmyslně rukou v našem pokutovém území a rozhodčí si toho nevšimla. Patrik se přiznal, i když se proti nám kopala penalta. Za nás trenéry ho chválíme, protože chceme, aby kluci hráli FAIR PLAY.
Branky: Zbořil (p), vlastní
Hodnotil: tr. Mlčoch

Bohumín

4

Ostrava-Jih

1Rajský Jakub Brankář
2Rácz Alexandr Hráč
3Matiášek Dominik Hráč
4Masnica Ondřej Hráč 29'
5Šikl Martin Hráč
6Szewczyk Jan Hráč 33'
7Soukup Patrik Hráč
8Šporn Martin Hráč
9Pastierovič Sebastian Hráč
10Zbořil Filip Hráč 46'
11Křižák David Hráč
12Dočár Matěj Hráč
13Děcký Šimon Hráč
14Kožušník Filip Hráč
15Tylšar Vojtěch Hráč
17Dvorník Filip Hráč
  2 1