9.10.2022 14:00 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023

Report

9. říjen – 10. kolo – FC Ostrava-Jih : 1. FC Poruba ‚B‘ 12:0 (5:0)
Sestava: Maralík – Carbol, Pavelka, Mišán, Fatka, Mlčoch, Dunka, Ryška, Leikep, Zbořil, Matiášek, Musil, Gajdůšek, Palkovský, Bittner

Hodnocení:
Dalším soupeřem nám byl tým Poruby. Tento tým hrává soutěž s ročníkem 2010 a celkový výsledek podle toho také vypadá. Bohužel jen výsledek, hra byla hodně špatná. V 10´min otevřel skóre nejlepší střelec týmu a soutěže Jakub Leikep. Pak už bylo jen otázkou jaké bude výsledné skóre. I když se porubští snažili, k ničemu pořádnému se za celý zápas nedostali. Poločas skončil 5:0. Přestože jsme klukům v kabině říkali, ať předvedou trochu fotbalu, tak se nám to vůbec nedařilo. Druhý poločas jsme přidali 7 branek a zápas skončil 12:0. Třemi góly se zaskvěli Roman Dunka a Adam Pavelka, ale to je tak vše, co můžeme v tomto zápase vyzdvihnout. Tento zápas nám toho moc nedal a myslíme si, že ani Porubě.

Branky: Dunka 3, Pavelka 3, Leikep, Mlčoch, Gajdůšek, Zbořil, Mišán, Bittner
hodnotil: tr. Mlčoch