29.10.2022 11:30 Krajská soutěž dorost sk. A 2022/2023

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
Heřmanice044Výhra
Ostrava-Jih202Prohra

Report

Po minulé první výhře v soutěži jsme se jeli poprat se o další body do Heřmanic. Nálada byla skvělá a i naše hra se zlepšuje což jsme předváděli první poločas. Hráli jsme do stran kde jsme se dobře nabízeli a ze středu hřiště doplňovali i když na můj vkus by to chtělo ve více lidech. Bojovnost nechyběla, vzadu jsme si to pohlídali a soupeř se první poločas dostal snad k jedinému zakončení a tak po zásluze skončil poločas 0:2 pro nás.

K druhému dějství se mi těžko vyjadřuje. To co se dělo na hřišti jsem dlouho neviděl. Od začátku jsme soupeře nechali hrát a mysleli si, že vítězství je naše. Po gólu na 1:2 jsme samozřejmě znervózněli a tím šla hra do háje úplně. Soupeř dostal šanci a také jí začal využívat. Kluci z Heřmanic byli najednou všude rychleji a my propadávali snad ve všech směrech. Bohužel jsme nenašli sílu se hecnout a vrátit se ke hře z prvního poločasu.To mě moc mrzí. Po vyrovnání jsme se položili úplně. Heřmanice využily čas a zápas kompletně otočily. Stav 4:2 je vzhledem k průběhu druhého poločasu určitě zasloužený.

Hodnotil: Tr.Roman Barták