7.10.2023 10:00 Krajský přebor starší žáci 2023/2024

Ostrava-Jih000Prohra

Report

7. 10. 2023 FK Krnov – FC Ostrava-Jih 4:0 (2:0)

Sestava: Křižák David – Tvarůžka, Matiášek, Křižák Denis, Rataj, Soukup, Rácz, Bittner, Šporn, Zbořil, Šebesta, Szewczyk, Dvorník, Tylšar

V prvním poločase jsme se snažili o aktivní hru, rozehrávku Krnova jsme agresivně napadali a dařilo se nám také získávat míče. Na naší hře bylo znát, že chceme hrát více po zemi a nechceme jen nakopávat míče dopředu. Také v bojovnosti jsme se domácím hráčům určitě vyrovnali. To, že některé věci se nám nepovedly nemůže v žádném případě zastínit naši snahu o kombinační hru. Triviálních chyb však děláme stále ještě ale moc. A když se k tomu přidá i faktor individuální rychlosti, který bývá na straně našich soupeřů na mnohem vyšší úrovni, budeme jen těžko pomýšlet na nějaké bodové úspěchy.

Poločasová prohra 2:0 dávala sice ještě jakousi šanci do druhé půle, leč tam už jsme nebyli tolik na míči. Krnovští pomalu stupňovali tlak, několikrát při nás stálo i štěstí. Dva slepené góly domácích okolo 47´min pak nenechali nikoho na pochybách, kdo si připíše 3 body do tabulky. Ani samostatný průnik Dominika Matiáška v samém závěru utkání nám gól nepřinesl. Kluky chválím za předvedený týmový výkon a věřím, že příště budeme ještě více odvážnější a sebevědomější v práci s míčem a vyvarujeme se jednoduchých ztrát, které nás pak stojí hodně sil.

Hodnotil: tr. Fatka

Krnov

Ostrava-Jih

Hřiště

Brušperk
1088, Sportovní, Brušperk, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 739 44, Česko