7.10.2023 11:45 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Krnov112Výhra
Ostrava-Jih000Prohra

Report

7. 10. 2023 KRNOV – FCOJ 2:0 (1:0)

Další zápas nás čekal v Krnově. Věděli jsme, že nás čeká hodně těžký zápas. Tento zápas se spíše odehrával ve středu hřiště, bez střelby na bránu. Dařilo se nám aktivně napadat soupeře a díky tomu se Krnov do ničeho nedostával. K první střele na bránu se soupeř dostal až v 16 minutě, kdy s dálky vystřelil a bohužel pro nás, trefil přesně, 1:0.

Tímto výsledkem skončil první poločas. O přestávce jsme po hráčích chtěli, ať nepřestávají hrát aktivně. To se nám ve druhé polovině dařilo a dokonce jsme se dostali i do šancí. Minutu před koncem utkání, jsme bohužel udělali chybu v obraně a soupeř nás potrestal gólem na 2:0, což byl i konečný výsledek utkání.

V souboji se třetím týmem naší skupiny, kluci podali velmi bojovný výkon, za což je chválím.

hodnotil : tr. Žůrek

Krnov

2

Ostrava-Jih

Hřiště

Brušperk
1088, Sportovní, Brušperk, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 739 44, Česko