19.8.2023 11:45 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
Bruntál044Výhra
Ostrava-Jih011Prohra

Report

Vstup do utkání nám vyšel celkem dobře. Od začátku utkání jsme se snažili být aktivní, ale bohužel aktivita vydržela pouze asi 10 minut. Od desáté minuty soupeř byl aktivnější a donutil nás se pouze bránit. Jen díky vynikajícímu výkonu brankáře Vojty Trnavského, poločas pro nás skončil šťastně 0:0.

Začátek druhého poločasu byl bohužel pro nás hrozný. Soupeř nás zamáčkl u naší brány a ve 32 minutě dává gól na 1:0. Naši kluci nesložili zbraně a snažili se zvýšit aktivitu. To se nakonec povedlo a ve 37 minutě, díky brance Jakuba Práška jsme srovnali na 1:1. Dvě obrovské chyby naši obrany, vedly k dvěma rychlým brankám soupeře ve 38 a 39 minutě a bylo to najednou 3:1. Kluci nesložili zbraně a aktivitou se dostávali do velkých šancí, ale bohužel neúspěšně. Naopak soupeř trestal ve 48 minutě, kdy zvýšil na konečných 4:1.

I přes nepříznivý výsledek zápasu bych chtěl všechny hráče pochválit za předvedenou aktivní hru a bojovnost prakticky po celý zápas.

Dále bych chtěl poděkovat naším třem borcům (Michal Tvarůžka, Marek Melega, Tomáš Gažík), kteří se nebáli a nastoupili i za hráče starších žáků.

Hodnotil: Ondra Žůrek