30.9.2023 11:15 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Nový Jičín426Výhra
Ostrava-Jih022Prohra

Report

30.9. 2023 Nový Jičín — Ostrava-Jih  6:2 (4:0)

Velmi těžký soupeř nás čekal v dalším zápase s týmem Nový Jičín. Už od začátku zápasu jsme věděli, kdo bude diktovat tempo zápasu. Hráčům soupeře jsme dokázali vzdorovat pouze 11 minut zápasu. Soupeř využil našich chyb v obraně a otevřel skóre 1:0. Aktivita soupeře nám pořád dělala problémy a hned ve 14 minutě zvýšil na 2:0. Bohužel soupeř nepolevil a v 20 a 22 minutě zvyšuje už na 4:0. Naši borci se snažili, ale bohužel na soupeře nestačili. Poločas

Druhý poločas jsme chtěli začít aktivněji a to se povedlo. Už jsme začali více kombinovat a pomalu se dostávat do zakončení. Jenže facka přišla v 50 minutě, kdy kluci z Jičína zvýšili na 5:0. Po tomto gólu se naší kluci snažili vytvářet tlak na soupeře a rychleji dostupovat, což se vyplatilo. V 50 minutě se k odraženému míči dostal Robin Holub a dorazil míč za záda brankáře. Tento gól hráče nakopnul a pořád vyvíjeli tlak na soupeře. V 53 minutě zahrával roh Matyas Štork a na zadní tyči poslal míč do sítě David Šikl. Bohužel hned v 55 minutě se k míči dostal soupeř a zvýšil na 6:2. Tímto výsledkem i zápas skončil.

I přes nepříznivý výsledek musíme hráče pochválit. Velmi dobrý zápas odehrál Patrik Dostál

Branky FCOJ: Holub, Šikl

Hodnotil: tr. Žůrek