10.9.2023 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Ostrava-Jih213Výhra
Frenštát112Prohra

Report

10 . 9. 2023 FC Ostrava Jih – Frenštát p.R. 3:2 (2:1)

Zajímavý zápas jsme odehráli proti týmu Frenštátu. Už ve druhé minutě jsme šli do vedení pro krásné individuální akci Andreje Bílého 1:0. Bohužel po tomto gólu jsme byli strašně nervózní. Nedokázali jsme soupeře dostat do velkého tlaku. Naštěstí pro nás, soupeř byl schopen pouze odkopávat balóny. Ve 20 minutě se k míči dostal opět Andrej Bílý a pěknou střelou k tyči překonal brankáře. 2:0. V tuto chvíli jsme soupeře nepustili k vůbec ničemu a začali jsme kontrolovat hru. Bohužel ale ve 29 minutě jsme dovolili soupeři úplně zbytečný roh a ten nás z rohu potrestal a snížil tzv. gólem do šatny na 2:1. Poločas.
Druhý poločas byl velmi bohatý na šance, ale naším špatným řešením to bohužel gól nepřineslo, z důvodu zbytečných kliček, neaktivitou před brankou soupeře a hlavně lenosti. Zvýšit se nám podařilo až ve 47 minutě kdy byl u míče opět velmi dobře hrající Andrej Bílý a za pomocí obránce soupeře, dokázal poslat míč za záda brankáře. 3:1. Radost z dvougólového vedení nám vydržela pouze 2 minuty, kdy po zbytečných kličkách v útoku a zmatku v naší obraně nás soupeř potrestal a snížil i přes výborný zákrok našeho brankáře na 3:2. Od této chvíle se zápas už jenom dohrával. Konečný výsledek 3:2.

BRANKY FCOJ: Andrej Bílý

Hodnotil: tr. Ondřej Žůrek