7.9.2024 12:15 Krajský přebor mladší žáci 2024/2025

Frenštát101Remíza

Report

FC Ostrava Jih – SK Beskyd Frenštát p. R.

Další domácí utkání jsme odehráli proti týmu Frenštátu.

Od první minuty bylo utkání hodně vyrovnané. Utkání bylo velmi soubojové a hrálo se převážně ve středu hřiště. V desáté minutě nás soupeř potrestal za chybu v obraně a se štěstím překonal našeho brankáře. Z vedení 1:0 se neradoval dlouho. Ihned po rozehrání jsme dokázali soupeře dostat pod velký tlak, k míči se dostal Jakub Přikryl a vyrovnal na 1:1. Od té doby jsme byli lepším týmem.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit opět aktivně a to se nám dařilo. Soupeř nám zatápěl pouze dlouhými odkopy za naší obranu, ale s tím si dokázal poradit skvělé hrající obránce Matyas Štork. V druhém poločase i přes naše pěkné akce branka nepadla a utkání skončilo 1:1

Po třech vítězných utkáních se nám nepodařilo znovu zvítězit, ale to vůbec nevadí. Je třeba se připravovat na další utkání, které nás čeká v sobotu v Kopřivnici