26.5.2024 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Ostrava-Jih000Prohra
Krnov2810Výhra

Report

Fc Ostrava Jih – Krnov

Těžký zápas nás čekal se soupeřem z Krnova. Od začátku zápasu nás soupeř přehrával snad úplně ve všem. Důraz nám chyběl hlavně ve středu hřiště a v útoku. První gól přišel v osmé minutě, kdy náš brankář nedokázal udržet míč a soupeř ho doslova dotlačil do brány. Po tomto gólu se naše hra trochu zlepšila, ale i tak soupeř byl lepší. Odolávat jsme dokázali do 29 minuty, kdy nám soupeř dokázal dát branku na 0:2.

Poločas.

V poločase jsme museli zvýšit hlas a hlavně kluky nabádat k aktivnější hře.

Bohužel to nesplnilo naše očekávání a druhý poločas se snad stal nejhorším poločasem, který jsme kdy odehráli. V rozmezí 32 a 46 minuty jsme dostali 4 branky a bylo vlastně po zápase. Bohužel pro nás, soupeři tohle nestačilo a v rozmezí 52 a 59 minuty nám dal další 4 branky. Vysvobození pro nás přišlo s hvizdem rozhodčího, ale i tak jsme dokázali prohrát ostudně 0:10.

Co k tomu říct. První poločas slušný i bojovný, druhý poločas vůbec nic. Zbytečné odkopy od brány, nesmyslné přihrávky a hlavně žádná bojovnost u některých hráčů. Nemůžeme chtít, že dva hráči budou makat a ostatní se na něj budeme jen koukat. Opravdu strašidelný zápas. Nutno zmínit velkou kvalitu hráčů z Krnova.

Stalo se, budeme se snažit poučit z naších chyb a slušně odehrát zbývající tři zápasy.