7.4.2024 14:00 Krajský přebor starší žáci 2023/2024

Bruntál112Výhra

Report

FCOJ – Slavoj Bruntál 1:2 (0:1)

Sestava: Rajský – Tvarůžka, Matiášek, Rataj, Křižák Denis, Šebesta, Šíkl, Soukup, Křižák David, Zbořil, Šporn, Dočár, Pastierovič, Pizzato, Rácz, Szewczyk

Druhý jarní zápas nás čekal druhý tým tabulky – Bruntál. Soupeř byl velkým favoritem, což i celkem nevhodně zmínil rozhodčí, když při nástupu řekl, že to bude hra kočky s myší. Možná právě toto zdravě naštvalo naše kluky a bojovali o každý míč. Soupeř byl lepší, ale poločas skončil pouze 0:1 pro hosty, stále jsme tak měli nějakou šanci urvat body. V 1. půli jsme ani nevystřelili na bránu, i když jsme měli dva brejky, ale vyřešili jsme je špatně. Druhý poločas začal opět náporem hostů, ale my jsme stále odolávali a naopak sami udeřili. Zhruba v 50´min při odkopu Davida Křižáka z naší půlky chyboval brankář hostů a my vyrovnali na 1:1. Kluci vycítili šanci, že nemusíme odcházet ze zápasu s prázdnou, ale bohužel jsme inkasovali po né zcela jasné situaci, na 1:2. I po obdržené brance jsme měli možnost vyrovnat, bohužel jsme netrefili prázdnou bránu z velkého úhlu. Sice jsme prohráli, ale bylo to poprvé, co jsme klukům neměli co vytknout. Pokud budou bojovat tak, jako v tomto zápase, tak body určitě přijdou. A velkou odměnou, i přes prohru, byl pro kluky obrovský potlesk všech na stadionu.
Branka: Křižák David
Hodnotil: tr. Mlčoch