Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
7.4.2024 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024
3 - 4
Celkový čas

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
Ostrava-Jih213Prohra
MFK Bruntál224Výhra

Report

Ostrava-Jih — MFK Bruntál 3:4 (2:2)

Velmi těžký zápas nás čekal s týmem Bruntálu. Už před zápasem jsme se hráče snažili vyburcovat k co nejlepšímu výkonu a myslím si, že se to povedlo. Snažili jsme se hráče soupeře dostupovat v každé situaci a to se nám dařilo. Bohužel v cca 6 minutě utkání nás poprvé soupeř dokázal přehrát a po nešťastné teči jednoho z naších hráči otevřel skóre utkání. Naštěstí pro nás to na našem výkonu nic nezměnilo. Hned v 8 minutě se nám naskytla možnost přímého kopu, kterého se ujal Michal Tvarůžka a velmi pěknou střelou donutil brankáře k zákroku, ale naštěstí pro nás stal na správném místě Max Lipták a dokázal brankáře prostřelit. O pět minut později jsme na soupeře vyvinuly velký tlak a po několika nešťastných tečí se míč odrazil k Filipu Götzovi a ten dokázal trefit odkrytou bránu. Zápas byl v této chvíli v naší režii a kluci předváděli hru, která se musela líbit. Vytvářeli jsme si další šance, ale bohužel se nám zvýšit nepodařilo. Naopak po velké chybě uprostřed hřiště a rychlé přihrávce za naší obranu, hráč soupeře dokázal překonat skvěle chytajícího Vojtu Trnavského.

Poločas 2:2

Kluci do druhého poločasu naskočili aktivně a znovu hráli aktivně. Kolem 34 minuty jsme se dostali do velké brankové příležitosti, ale brankáře se nám nepodařilo prostřelit a z rychlého protiútoku jsme bohužel dostali gól na 2:3. V tu chvíli jsme byli celkem rozhození a soupeř nás poprvé v zápase dokázal na delší dobu přehrávat. Ve 44 minutě po chybě v obraně, jsme prohrávali po teči už 2:4.

V tuto chvíli kluci opět začali vyrovnávat hru soupeře a nutili jsme je k chybám a k nesmyslným faulům. Po jednom takovém faulu před bránou soupeře jsem dostali možnost zahrát přímý kop. Toho se ujal Patrik Dluhoš a to fantasticky. Tvrdou přesnou střelou do šibenice nedal brankáři soupeře vůbec možnost zareagovat a snížil na 3:4. Moc jsme chtěli vyrovnat a šance k tomu byly, hlavně v poslední minutě zápasu. Bohužel se nepovedlo a prohráli jsme 3:4.

Hodnotil: tr. Ondra Žurek

Ostrava-Jih

1Trnavský Vojtěch Brankář
2Štork Matyas Brankář
3Dluhoš Patrik Hráč
4Dostál Patrik Hráč 48'
5Gažik Tomáš Hráč
6Holub Robin Hráč
7Lipták Maxmilián Hráč 8'
8Melega Marek Hráč
9Tvarůžka Michal Hráč
10Vojtasík Viktor Hráč
11Salapatek Vojtěch Hráč
12Baláš Adam Hráč
13Götz Filip Hráč 13'
  3

MFK Bruntál

Hřiště

FC Ostrava-Jih
2283/26a, Krasnoarmejců, Zábřeh nad Odrou, Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 700 30, Česko