19.5.2024 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Nový Jičín156Výhra

Report

Fc Ostrava jih – Nový Jičín 0:6 (0:1)

Těžko se mi tento zápas hodnotí.

První poločas si myslím, že byl z naší strany celkem slušný. Viděli jsme nasazení, aktivitu u většiny naších hráčů. Soupeře jsme nepouštěli do velkých šancí. Pokud už byla šance, tak si s ní naše obrana anebo brankář poradili. Bohužel minutu před koncem jsme i tak gól dostali a prohrávali jsme 0:1.

V druhém poločase jsme totálně vypadli z koncentrace. Soupeř nás přehrával po celém hřišti a nám vůbec nic nedovolil. Zbytečné odkopy, zbavování se míče vedlo k tomu, že jsme dostávali jeden gól za druhým. V druhém poločase jsme se dostali pouze k jedné velké šanci, ale bohužel se Matymu Štorkovi nepodařilo prostřelit brankáře soupeře. Výsledek se zastavil na skóre 0:6.

Tento zápas musíme co nejdříve hodit za hlavu a připravit se na zápasy další.