31.3.2024 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Petřkovice000Remíza

Report

Fc Ostrava Jih – Odra Petřkovice 0:0 (0:0)

Velmi těžké utkání jsme odehráli s týmem Petřkovic.

Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale nevyšlo nám to. Hodně nervózní začátek utkání nám bránil kombinovat a hrát hru, kterou jsme chtěli. První poločas bez střelby na bránu z obou stran a spíše se hra odehrávala ve středu hřiště.

Upozorňovali jsme kluky, že zápas je o jednom gólu a snažili jsme se být aktivnější než v druhém poločase. I když se kluci snažili hrát fotbal, tak silný vítr a nakopávané míče soupeře, nám neumožnili se dostat do zápasu. Soupeř měl dvě těžké střely, se kterýma si náš brankář Vojta Trnavský dokázal skvělé poradit. Na tohle chtěl reagovat Maro Melega skvělým únikem po kraji hřiště, ale asi nervozita při zakončení nechala pouze vyniknout brankáře soupeře. Celý zápas jsme hráli prakticky bez útočníku, kdy se nesmyslně stahovali blízko k naší obraně. Zápas skončil 0:0 a to můžeme být rádi.

Všem hráčům nemůžu vytknout bojovnost až do konce, ale pokud se chceme zlepšovat i vyhrávat zápasy, musíme zlepšit hru hlavně ve středu hřiště a útoku.

Nejlepším hráčem utkání musíme zaslouženě jmenovat Vojtu Trnavského, který nás skvělými zákroky dokázal podržet.

Hodnotil: tr. Ondra Žurek