28.8.2024 15:15 Krajský přebor mladší žáci 2024/2025

Ostrava-Jih459Výhra
Rýmařov112Prohra

Report

Fc Ostrava Jih – SK Jiskra Rýmařov 9:2 (4:1)

Druhý domácí zápas jsme odehráli proti týmu Rýmařova. Naše hra byla ze začátku zápasu hodně nervózní a nedařilo se nám usadit na polovině soupeře. Každá naše akce skončila dlouhým odkopem soupeře. Až asi po deseti minutách prvního poločasu se nám podařilo vstřelit dva rychlé góly a soupeře rozhodit. Myslím si, že od té doby jsme měli míč na kopačkách více my než soupeř. Měli jsme jednu šanci za druhou, ale někdy až příliš nesmyslným řešením, jsme branku vsítit nedokázali. Třetí branku jsme dokázali vsítit asi v polovině zápasu, kdy se Honza Fojtík nebal zakončit a nádhernou střelou zvýšil na 3:0. Od této chvíle jsme přestali úplně hrát a soupeř toho využil. Nesmyslným bráněním se útočník soupeře řítil sám na naší bránu a Patrik Dostál musel zatáhnout za záchrannou brzdu, bohužel už ve vápně. S penalty se soupeř nemýlil a snížil na 3:1. Do konce poločasu se nám podařilo ještě zvýšit na 4:1.

Druhý poločas se odehrál podobně jako ten první. Začátek vlažný, ale pod kontrolou. Opět chyba v obraně a soupeř snížil na 4:2. Od této chvíle už jsme soupeře k ničemu nepustili, naopak se nám podařilo vstřelit dalších pět branek.

Konečný výsledek 9:2

Zápas nám ukázal hodně pěkných situací, ale také i nedostatky (hlavně v obranných situacích), na kterých musíme zapracovat.

Hodnotil : tr. Ondra Žůrek