5.5.2024 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Ostrava-Jih101Remíza
Sla. Opava011Remíza

Report

Fc Ostrava Jih – Slavia Opava 1:1 (1:0)

Další zápas se uskutečnil proti Slavii Opava. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a tak jsme si říkali, že chceme navázat na minulý zápas v Bohumíně.

Kluci šli rychle do vedení, kdy už po zahraném přímém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval Marek Melega a dokázal prostřelit brankáře.

Po tomto gólu naše hra trochu uvadla, ale i tak jsme soupeře do ničeho nepouštěli. Byla to spíše bitva uprostřed hřiště. Do poločasu se nic dalšího nestalo a tak jsme po poločase vedli 1:0

V druhém poločasu se naše hra sice zlepšila, ale dát gól jsme nedokázali. Škoda neproměněných naších šanci. Z mého pohledu byli akce nedotažené do konce. Zbytečně zbrklé řešení střelou z dálky a nebo nepřesné přihrávky. Soupeř nás potrestal 4 minuty před koncem, kdy vyrovnal po sporném gólu na 1:1. Zápas tak i skončil

Myslím si, že jsme byli lepším týmem, ale hloupé chyby nás stáli vítězství v zápase. Kluky i tak musím pochválit za bojovnost až do konce zápase. Je třeba se teď připravit na hodně těžký zápas ve středu proti Hlučínu.

Branka: Melega

Hodnotil: tr. Žůrek