2.9.2023 16:00 I.B třída mužů sk.B 2023/2024

Ostrava-Jih336Výhra

Report

SOBOTA, 2. 9. 2023, 16:00 HODIN

SLAVOJ RYCHVALD – FC OSTRAVA-JIH 2:6 (2:3)

BRANKY NAŠICH HRÁČŮ: 14 CHRAŠČ, 31. + 37. HAMPEL, 47. MATIÁŠEK, 65. KNOPP, 78. GEORGIU

Do zápasu naši hráči vstoupili bojovně, hráli s chutí a domácí od začátku přehrávali ve všech směrech. Již od počátku utkání si vytvářeli řadu brankových příležitostí, ale domácí (hlavně zpočátku utkání) držel ve hře brankář a štěstí, které při něm u několika tyčí, stálo. Bylo jen otázku času, kdy padne první branka, o tu se postaral, po centru ze strany, Chrašč. Následně naše mužstvo pokračovalo v aktivní hře a další branky přidal ještě do poločasu Hampel. Nutno dodat, že domácí se sice snažili, ale především naším přičiněním snížili, nejdříve na 1:2 a těsně před poločasem na 2:3.

Ve druhé půli se očekával od domácích nápor, ten se sice, s rozehrávkou poločasu, dostavil, nicméně byl velmi rychle utlumen dalekonosnou střelou Matiáška. Tím se domácím zhroutil herní plán a do konce utkání si vytvořili jen jednu šanci, kterou pěkným zákrokem zlikvidoval brankář Piter. V průběhu druhého poločasu naše družstvo jasně přehrávalo domácí a svoji herní dominanci zúročili brankami, po chytré střele Knoppa a po samostatném úniku od poloviny hřiště a následným, klidným zakončením Adama Georgiu.

Hráči předvedli soustředěný výkon, v utkání byli jasně lepší, než domácí tým.

Brušperk
1088, Sportovní, Brušperk, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 739 44, Česko