3.9.2023 11:45 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Rýmařov505Výhra
Ostrava-Jih101Prohra

Report

3.9.2023 Rýmařov — Ostrava-Jih 5:1 (5:1)

Velmi špatný vstup do utkání jsme předvedli proti domácímu Rýmařovu. Během prvních 11 minut zápasu jsme dokázali inkasovat 4 góly, kterým předcházeli obrovské chyby v obraně. Nedokázali jsme zachytit dlouhé nákopy za naší obranu a to se nesmí stávat. Trochu nám zvedl náladu v 16 minutě Patrik Dostál, který dokázal propálit brankáře soupeře a snížil na 4:1. Bohužel i přes zvýšenou aktivitu, jsme si znovu nepohlídali dlouhý nákop a soupeř ve 22 minutě zvýšil na 5:1.

Druhý poločas byl přesný opak toho prvního. Soupeře jsme k ničemu nepustili a předváděli jsme velmi slušnou hru. Bohužel další gól se nám dát nepodařilo a utkání tak skončilo 5:1.

Branka FCOJ: Patrik Dostál

Hodnotil: tr. Žůrek

Rýmařov

Ostrava-Jih

Hřiště

Brušperk
1088, Sportovní, Brušperk, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 739 44, Česko