17.9.2023 10:45 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Sla. Opava145Výhra
Ostrava-Jih224Prohra

Report

Slavia Opava – Fc Ostrava jih

Velmi dobrý zápas jsme odehráli na hřišti Slavia Opava. Už v sedmé minutě jsme šli do vedení, po skvělé zahraném rohu a dobré hlavičce Robina Holuba. Kluci stále předváděli aktivní hru a soupeře nepustili za půlku hřiště. Po dalším rohu se k míči dostal Matyas Štork a se štěstím zvýšil vedení na 0:2. Bohužel jsme soupeře nechali dostat se do a ten nás potrestal ve 29 minutě, kdy snížil z penalty na 1:2 tzv. gólem do šatny. Poločas.

O přestávce jsme si řekli, že nemůžeme polevit a hrát pořád svoji hru. Bohužel soupeř nás trestal po nekoncentraci v obraně a vyrovnal na 2:2. Neradoval se však dlouho. Po pěkné akci se k míči dostal podruhé Maty Štork a zvýšil na 2:3. což se vyplatilo a chvíli po začátku druhého poločasu, se opět dostal k míči Maty Štork a zvýšil na 2:3. Kluci předváděli velmi dobrý výkon a o pět minut později se Viktor Vojtasik prosadil a zvýšil na 2:4. Bohužel po tomto gólu to bylo od nás vše. Síly docházeli, přišlo zranění některých naších hráčů a soupeř v rozmezí pěti minut nám dal 3 góly a otočil zápas z 2:4 na 5:4. Od té doby už jsme nic nepředvedli a bohužel zápas pro nás skončil prohrou.

I tak je třeba hráče pochválit za bojovný výkon a co nejlépe se připravit na další zápas

Sla. Opava

1

Ostrava-Jih

Hřiště

Brušperk
1088, Sportovní, Brušperk, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 739 44, Česko