3.6.2023 10:30 MěS starší žáci (6+1) 2022/2023

Ostrava-Jih000Prohra

Report

3.6. 2023 Hrabová – FC Ostrava-Jih „B“ 2:0 (2:0)

Sestava: Ivanov – Bittner, Matiášek, Rácz, Soukup, Černík, Palkovský, Dunka, Musil, Mišán, Serafin

Zápas jsme si prohráli v první půli, kdy jsme směrem dopředu neukázali vůbec nic. Naopak domácí, po jedné průnikové přihrávce za naši obranu a a jedné střele z dálky, kdy si náš brankář vybral slabší chvilku, převážili snadno skóre zápasu na 2:0 pro Hrabovou, které se i přes naše výrazné zlepšení v druhém poločase nepodařilo změnit.

Prvních 35´minut zápasu jsme působili značně ospale, chyběla nám rychlost a agresivita v soubojích a hlavně tlak do soupeřovy brány. Druhá půle pak byla zcela o něčem jiném, domácí jsme v poli výrazně přehrávali, což často řešili jednoduše pouze odkopy co nejdál od vlastní brány. Přicházeli i naše šance, velmi „velké“ šance, leč gólu jsme se žádného nedočkali. Ten den nám prostě nebylo souzeno rozvlnit domácí síť. Za předvedenou hru v druhé půli musíme ovšem kluky pochválit, bohužel na body to v tomto zápase nestačilo.

Hodnotil: tr. Fatka