Zhodnocení víkendových utkání st. žáků v Hrabové a s Ludgeřovicemi

3.6. 2023 Hrabová – FC Ostrava-Jih „B“ 2:0 (2:0)

Sestava: Ivanov – Bittner, Matiášek, Rácz, Soukup, Černík, Palkovský, Dunka, Musil, Mišán, Serafin

Zápas jsme si prohráli v první půli, kdy jsme směrem dopředu neukázali vůbec nic. Naopak domácí, po jedné průnikové přihrávce za naši obranu a a jedné střele z dálky, kdy si náš brankář vybral slabší chvilku, převážili snadno skóre zápasu na 2:0 pro Hrabovou, které se i přes naše výrazné zlepšení v druhém poločase nepodařilo změnit.

Prvních 35´minut zápasu jsme působili značně ospale, chyběla nám rychlost a agresivita v soubojích a hlavně tlak do soupeřovy brány. Druhá půle pak byla zcela o něčem jiném, domácí jsme v poli výrazně přehrávali, což často řešili jednoduše pouze odkopy co nejdál od vlastní brány. Přicházeli i naše šance, velmi „velké“ šance, leč gólu jsme se žádného nedočkali. Ten den nám prostě nebylo souzeno rozvlnit domácí síť. Za předvedenou hru v druhé půli musíme ovšem kluky pochválit, bohužel na body to v tomto zápase nestačilo.

Hodnotil: tr. Fatka

4.6. 2023 FCOJ – TJ Ludgeřovice 8:0 (2:0)

Sestava: Maralík / Křižák – Carbol, Kobylák, Mišán, Fatka, Dunka, Serafin, Ryška, Musil, Černík, Mlčoch, Matiášek, Děcký, Palkovský, Soukup

Poslední domácí zápas nás čekal poslední tým tabulky. Kluci začali hned svého soupeře z Ludgeřovic přehrávat a vytvářet si šance, ale ani z metru jsme netrefili prázdnou bránu. Až v 19´min napřáhl z 25 metrů Daniel Mlčoch a ranou pod břevno otevřel skóre na 1:0. V první půli dal gól ještě Roman Dunka, když dorazil odražený míč do sítě a uzavřel skóre poločasu na 2:0.

Druhý poločas probíhal stejně jako ten první, jen s tím rozdílem, že už jsme začali dávat i góly. Postupně se trefili Dunka, Mlčoch, Palkovský, Musil, Fatka a skóre utkání uzavřel Lukáš Carbol, kterému to přál celý tým, protože byl jediný za základu, který ještě neskóroval. Kluky bychom chtěli pochválit za pěknou hru a že soupeře nepodcenili. Chceme poděkovat DEBL FANS, že klukům dělali skvělou atmosféru během zápasu i po zápase. Velký dík patří také rodičům, kteří nás podporovali celou sezónu. Ale hlavní dík patří klukům, že dokázali každý týden zvládat tlak, že musí vyhrát. Dokázali to a díky tomu jsme MISTŘI !!!
Branky: Mlčoch 2, Dunka 2, Palkovský, Musil, Fatka, Carbol
Hodnotil: tr. Mlčoch