4. Ludgeřovice – Ostrava-jih 4:3 muži

Komentáře k utkání.

Mistrovské utkání mužů – 18. 4. 2015 – sobota 65:00

TJ Ludgeřovice – FC Ostrava-Jih  4:3 (1:1)

Sestava : Vaňo – Čajka, Konečný, Pavlát(46’Žíla), Miškařík(46’Vedlich) – Ščigel(75’Tóth), Handzlík(65’Golc), J. Kroupa, Gelnar(80’Mecner), Ochvat – Petrovský.

Branky: J. Kroupa 2, Golc

Vstup do zápasu vyšel lépe domácím, když v nepříznivém větru proháněli naše beky, jen díky své nepřesnosti a výborným zákrokům Radka Vani byl stav po 20min jen 1:0!!! Potom se hra vyrovnala, naši se začali tlačit, směrem vpřed a ovoce sklízeli ve 30min, když po faulu na Petrovského proměnil penaltu Kroupa.

Do druhé půle nastoupili naši muži s odhodláním otočit utkání na svou stranu, jen přišla sprcha a ve 49min už bylo skóre 3:1 pro domácí. Jiskřička naděje ještě přišla v 60min kdy opět proměnil pokutový kop Kroupa. Vzápětí domácí navýšili skóre na 4:2 a to byl kat, ještě v 80min přišlo drama, když snad první střelou že hry snížil Golc na 4:3, zbytek utkání si domácí pohlídali a zaslouženě vyhráli. Nejlepšími hráči byli ludgeřovičtí Němec, Pěntka

Facebook FC Ostrava-Jih

TJ Ludgeřovice – FC Ostrava-Jih 4:3

18.04.2015 16:00

20.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

  1. M. Pěntka , 46. K. Klos , 49. K. Klos , 71. M. Pěntka – 30. J. Kroupa , 60. J. Kroupa , 80. D. Golc

TJ Ludgeřovice: D. Köhler (73. . ) – J. Adamčík , D. Balgar , R. Fejerčák , D. NagyJ. Stromšík (88. P. Strakoš) , K. Klos , J. Němec , J. Mudroch (73. K. Kolasa) , M. PostředníkM. Pěntka (85. D. Holenka)

FC Ostrava-Jih: R. VaňoM. Čajka , O. Pavlát (46. J. Žila) , M. Konečný , M. Miškařík (46. M. Vedlich) – D. Handzlík (65. D. Golc) , J. Gelnar (80. M. Mecner) , J. Kroupa , D. Ščigel (75. J. Tóth) – M. Ochvat , J. Petrovský

Hráči zápasu: J. NěmecR. Vaňo .

Místo: Ludgeřovice.

Ludgeřovice – Ostrava-Jih

Přestřelka v Ludgeřovicích vyzněla zaslouženě pro domácí

Vstup do zápasu vyšel lépe domácím. Do dvou brankových příležitostí se dostal domácí útočník Stromšík, ale díky výborným zákrokům brankáře Vaňa, ještě drželi hosté bezbrankový stav. V šestnácté minutě už hostující brankář nestačil na domácího střelce Pěntku, který otevřel skóre – 1:0. Poté se hra vyrovnala a osmělili se i hosté. Ve třicáté minutě fauloval Balgar v šestnáctce Petrovského a pokutový kop proměnil Kroupa – 1:1.

Druhou půli začal gólově hned v její první minutě Karel Klos po krásné přihrávce Mudrocha a o další tři minuty později tentýž hráč z trestného kopu zvýšil již na 3:1. Tohle byla pro hostující studená sprcha. Jiskřička naděje hostům ještě svitla v šedesáté minutě, kdy opět proměnil pokutový kop Kroupa – 3:2. Jenže o 11 minut později domácím vrátil dvoubrankový náskok opět Pěntka. Hosté se nevzdali, když snad první střelou ze hry snížil Golc na konečných 4:3. Zbytek utkání si již domácí fotbalisté pohlídali.

Ohlasy k zápasu Michal Pěntka: Měli jsme vyhrát vyšším rozdílem. Darovali jsme hostům dvě penalty, které zápas zdramatizovali. Jinak si myslím, že naše vítězství je zasloužené. Ondřej Pavlát: Dnes jsme vstřelili góly snad z každé šance. Kromě penalt jsme si nic dalšího nevypracovali. Příště už tu naši krizi na domácím hřišti snad zlomíme.

Autor: Rostislav Švec – www.fotbalunas.cz

[flagallery gid=83]