Hodnocení utkání: FC Ostrava-Jih – Darkovice 1:3 (1:0)

Sestava:

Chalupecký-Kroupa, Prokeš, Leščák, Šimko M.-Janošec, Mika-Válek, Gaži M., Šimko J.-Gaži F., Kadlčík. Střídání: 79. min. Gregor (Kroupa) , 80. Stojan (Šimko M.)

ŽK: 89. Gaži F.

Utkání jsme začali s chutí odčinit nedobré výsledky z minulých kol, očekávali jsme budeme na hřišti dominovat, avšak to se nám nedařilo. Sice jsme soupeře dokázali v určitých fázích přehrávat, ale rozhodně se nám je nepodařilo dostat pod takový tlak, že by chybovali. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale naše jarní koncovka je doslova bídná. Až na konci poločasu se nám podařilo vstřelit Mikou-Válkem první branku.

Ve druhém poločase jsme se dostali do obrovské herní nepohody (až křeče), nedařilo se nic nikomu a naopak soupeř nám v utkání předvedl jak má vypadat efektivní zakončení.

Odehráli jsme další nepovedené utkání a nezbývá, než doufat, že v dalším utkání se hráči proberou z herní letargie.

V dalším kole hrajeme doma se Slovanem Ostrava, v sobotu 4. 5. 2019 od 16:30 hodin.

Hodnocení provedl: Miroslav Černík