Hodnocení utkání: Krásné Pole – FC Ostrava-Jih 3:1 (3:1)

Sestava:

Chalupecký-Kroupa, Prokeš, Leščák, Stojan-Matiášek, Mika-Válek, Janošec, Šimko J.-Gaži F., Kadlčík. Střídání: 31. min. Gregor (Stojan) , 52. Gaži M. (Kroupa), 58. Němec (Matiášek), 76. Šimko M. (Kadlčík), 81. Strempek (Janošec)

Branky: 19. min Šimko (z pokutového kopu)

S ustupující marodkou a po vítězném domácím zápase jsme očekávali ještě lepší představení našeho mužstva. Z počátku tomu tak skutečně bylo. Předváděli jsme opravdu velmi pěkný fotbal, jehož vyústěním byl faul v pokutovém území domácích na Filipa Gažiho a s přehledem proměněná penalta Jakubem Šimkem. Naši hráči předváděli pěknou kombinační hru, se kterou měli domácí velmi mnoho problémů. Bohužel, je však nutné dodat, že jsme se současně předháněli, kdo zahodí větší gólovku. Tato nemohoucnost nás nakonec stála všechny body, protože soupeř nás dokázal potrestat nejenom za naši střeleckou neschopnost, ale tak trochu i nedisciplinovanost, která se projevovala pomalými návraty do obranných pozic. Tím jsme soupeři při našem tlaku nechávali prostor pro brejky, kterými nakonec utkání otočil.

Nezbývá, než doufat, že to byl ojedinělý střelecký výpadek, který bude nahrazen v nejbližším domácím utkání, které hrajeme v sobotu 27. 4. 2019, od 16:30 hodin proti Darkovicím.

Hodnocení provedl: Miroslav Černík