Hodnocení utkání: FC Ostrava jih – Klimkovice 6:3 (1:2)

Sestava: Chalupecký-Mecner, Černík, Janošec, Stojan – Smetana (55. min. Zaremba), Gaži, Šlachtovský, Strempek (78. min. Pavlát) – Petrovský, Schüler

Branky: 10. min. Šlachtovský, 58. min. Gaži, 68. min. Gaži, 73. min. Zaremba, 84. min. Schüler, 86. min. Šlachtovský

Do prvního poločasu jsme vstoupili se značně obměněnou sestavou a až s příliš velkým respektem k soupeři. Hosté byli po většinu první části utkání silnější na míči, a i když se nám povedlo otevřít brankový účet už v 10. minutě, hosté dokázali ještě do konce poločasu skóre otočit a nutno dodat, že byli několikrát velmi blízko vstřelení další branky.

Ve druhém poločase se však naši hráči, již od prvního hvizdu rozhodčího, rozhodli vzít utkání do své režie. Což se povedlo a výsledkem bylo několik velmi hezkých akcí, které jsme dokázali úspěšně zakončit a po zásluze utkání vyhrát. Stínem utkání jsou tři obdržené branky. Hráči si však zaslouží pochvalu za předvedený výkon, zejména ve druhém poločase.

K dalšímu utkání se vypravíme do Hrabové, a to v sobotu 14. 9. 2019, od 16:00 hodin.

Hodnocení provedl: Miroslav Černík