Hodnocení zápasu ml. žáků v Bolaticích

15.4.2023  BOLATICE – FCOJ  2:2 (0:2)

SESTAVA: Štork (B) – Gažik, Křižák, Masnica, Melega, Novák, Lipták, Tvarůžka M., Tvarůžka š, Strnadel, Šikl (k) , Vojtasík

Hodnocení zápasu:
Velmi dobře odehrané utkání. Do tohoto zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Konečně kluci plnili to, co si říkáme před každým zápasem. Odměna za naší aktivitu přišla ve 12 minutě utkání, kdy po skvělém centru a ještě lepším zakončení Tomáše Gažíka, jsme dokázali dát gól a ujali jsme se vedení 0:1. Kluci hrát nepřestali a dokázali jsme se dostat i do dalších šancí, jen škoda, že bez vstřeleného gólů. Náš důraz vedl ke vstřelení druhého gólu ve 26 minutě, který po krásné akci vsítil Ondra Masnica.

Po poločase tedy 0:2. Bohužel jsme nedokázali chytit začátek druhého poločasu a soupeř trestal pěkným gólem už ve 32 minutě na 1:2. V tuto chvíli jsme se dostali pod obrovský tlak soupeře a naším nesoustředěním v obraně ale i ve středu hřiště jsme dovolili soupeři jednu střelu za druhou, ale díky skvělým zákrokům našeho brankáře Matyho Štorka, to bylo pořád 1:2. Bohužel, soupeř nepolevil a nám docházely síly. To vedlo v 56 minutě utkání ke srovnání na 2:2 a tak i zápas skončil
Všem hráčům bych chtěl poděkovat za bojovnost a dravost v tomto utkání.