Mistrovské utkání mužů – 2. 4. 2016 – sobota 15:30

Sestava: Váňo – Čajka, Konečný, Prokeš, Fiala – Noštinský, Strempek, Mecner, Korbačka – Gelnar, Chrašč

Střídání: 46´ Schüler za Gelnara, 46´ Šembera za Fialu, 75´ Žila za Noštinského, 80´ Georgiovský za Chrašče

Branky: 13´ a 57´ Chrašč

ŽK: 85´ Strempek

Venku bez bodu.

K utkání do Fryčovic byl hráčský kádr kompletní, a proto jsme měli mírný optimismus na bodový zisk. Bohužel, i přes příznivý vývoj utkání jsme nezískali žádný bod.

Utkání začalo s mnohýma nepřesnostmi na obou stranách. My jsme zpřesnili hru po stranách hřiště a přihrávkami dom pokutového území si vytvářeli střelecké příležitostí. Při jedné z nich, v 13´ jsme vstřelili vedoucí branku novou akvizicí týmu Filipem Chraščem. Dali jsme i druhou branku, ale pro postavení mimo hru nebyla uznána. Domácí vyrovnali v 18´ po naší nedůslednosti a zaváním s důrazným odkopem v našem pokutovém území. Domácí začali hrát nakopávané míče za naší obranou a rázem si vypracovali dvě brankové příležitostí, které zlikvidoval pozorný Vaňo. V 34´ jsme zopakovali podzimní chybu při bránění rohového kopu. Na přetažený centr nikdo z našich obránců nereagoval a domácí hlavou zvýšili na 2:1. V 42´ domácí založili rychlý protiútok po zbytečné ztrátě míče u půlicí čáry a najednou to bylo 3:1.

Do druhého poločasu trenér Černík dvě změny – v útoku Schüler za Gelnara a v obraně Šembera za Fialu. Začali jsme získávat územní převahu zásluhou v druhém poločase agilně hrajícího Mecnera, který zásoboval přesnými přihrávkami své spoluhráče. Naší převaze však chyběla lepší finální fáze, která by vedla k šancím. V 57´ vznikla jedna z mala příležitostí a opět ji využil Filip Chrašč ke snížení na 3:2. Vykřesal tím nadějí na vyrovnání a tím k zisku alespoň jednoho bodu. Další šanci usměrnil Richard Schüler mimo branku. V závěru jsme vsadili na jednu kartu a centrovali míče do pokutového území domácích. Centry však neměly patřičnou přesnost a vysocí domácí obránci je stačili odvracet. Takže nakonec jsme odjeli bez bodového zisku, i když by utkání slušela remíza.

V sobotu 9. 4. 15:30 hrajeme doma s Darkovicemi a určitě se budou hráči snažit uhrát tři body. Přijďte je povzbudit v co největším počtu, ať se jím to podaří.