Mistrovské utkání mužů – 4. 10. 2015 – sobota 15:30

FC Ostrava-Jih – TJ Ludgeřovice  0:6 (0:3)

Sestava: Maňák – Strempek, Pavlát, Konečný, Mecner – Gřunděl, Gelnar, Miklas, Korbačka  – Toth, Zima

Střídání: 46´ Leščák za Zimu, Klobása za Totha, 62´ Kováč za Klobásu

ŽK: 41´ Konečný, 44´ Gřunděl, 48´ Mecner, 54´ Pavlát

Fotbalová beznaděj trvá!

Po porážce v Hati, ale dobrém výkonu, jsme očekávali bodový zisk. Snad jen prvních 15 minut jsme dokázali držet krok se soupeřem. Potom soupeř zjistil naší bezradnost v zakládání útoku a začal nás napadat, již v hloubce naši poloviny. Náš tým se nedokázal vyrovnat s agresivitou soupeře, což vedlo k ztrátám míče. Hosté toho využili ke vstřelení tři branek během prvního poločasu.

Ani střídání do druhého poločasu nic nezměnilo na našem výkonu. Hráči soupeře kontrolovali dál vývoj utkání a upravili snadno výsledek na 6:0 pro ně.

Do konce soutěže je sice daleko, ale již nyní se musím smířit s realitou boje o záchranu.

V sobotu zajíždíme na hřiště Staré Bělé v derby nazvaném „Bitva o Bělský les“. Hraje se již v 15:00. Tímto zvu všechny naše příznivce, aby přišli svými hlasivkami povzbudit náš tápající tým.