SK Brušperk : FC Ostrava-Jih 0:10 (0:3)

1. říjen – 9. kolo  –  SK Brušperk : FC Ostrava-Jih 0:10 (0:3)

Sestava: Palkovský – Mlčoch, Kobylák, Mišán, Fatka, Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Zbořil, Carbol, Gajdůšek, Matiášek, Soukup

Hodnocení:
První říjnovou sobotu nás čekal poslední tým tabulky Brušperk a výsledek podle toho vypadal.  Hned v 6´min po krásné přihrávce Filipa Zbořila otevřel skóre Adam Pavelka. Po gólu jsme domácí pořád přehrávali, ale pouze po domácí šestnáctku. Opět nám chyběla pořádná střela nebo lepší finální řešení. Ve 20´min si vzal balón opět Filip Zbořil a svou přihrávkou vysunul Daniela Mlčocha a ten dloubákem přehodil padajícího brankáře a upravil skóre na 2:0. Do poločasu dal Daniel Mlčoch ještě jednu branku a do kabin se šlo za stavu 3:0. Druhý poločas začal ještě větším tlakem a výsledkem bylo 7 branek za druhou půli. Celkové skóre10:0. Kluci domácí hráče nepustili vůbec k ničemu a proměnili zápas ve svou exhibici, až mi bylo domácích hráčů líto. Kluky chválíme, že konečně hráli celou dobu fotbal i když to byl slaboučký soupeř.

Branky: Pavelka, Mlčoch 2x, Mišán 2x, Kobylák  2x, Zbořil, Soukup, Leikep
hodnotil: tr. Mlčoch