TJ Šilheřovice vs FC Ostrava-Jih 4:1 (3:1)

Tj Šilheřovice vs FC Ostrava Jih 4:1 (3:1)

Dominik Gregor
Dnešní zápas bych zhodnotil hodně negativně. Bez nasazení a bojovnosti se prostě vyhrát nedá. Málo pohybu a neustále chyby a žádná kombinace. Bylo to tragické. Musíme se všichni vzpamatovat a hodit to rychle za hlavu a přepnout úplně do jiného režimu a začít pořádně makat. Děkujeme fans za podporu.
Jirka Chalupecký
Do zápasu jsme vstoupily relativně dobře, vypracovali jsme si nějaké šance a soupeř neměl nic. Potom přišla penalta, kterou jsme nedali. To soupeře lehce dostalo na koně a měli nějaké šance, které zahodily. Po jejich lehkém tlaku jsme dali gól na 1:0 měli jsme tlak bohužel jsme, ale nepřidali druhý gól. Soupeř následně srovnal a pak před koncem prvního poločasu přidal ještě dva góly z ničeho. Do druhého poločasu jsme vstoupily aktivně, ale to po chvíli opadlo. Soupeř pak jenom kontroloval hru snažil se zdržovat a jenom nás okopával, to jsme mohly pak vidět na Markovi a jeho nosu. Před koncem jsme ještě dostali šanci na zvrat penaltou, ale bohužel jsme ji zase nedali. Pak už byla od nás hra otevřená a soupeř s toho vytěžil ještě jeden gól. Poděkování patří fanoušků, děkujeme.
Lukáš Machala
Nevím co k tomu říct. Od Hrabové se obraně ani týmu moc nedaří, je to bez bojovnosti ,elánu. Čekáme na to jak jeden zabojuje za druhého ,není tam nic, bez chutě, jako by se nám nechtělo. Když hrajeme doma tak dobrý, ale jak přijdeme na větší hřiště tak jako kdyby jsme nevěděli co hrát, neumíme se pohybovat a prostě nevíme si rady. Dnešní zápas místo toho ať vedeme o poločase 4nebo 3:1,tak místo toho prohráváme 3:1.Když už nám to nejde technicky, tak by jsme to měli od bojovat jako soupeř, všude jsme druzí a to je špatně. Nezabojujeme a díváme se jeden na druhého.
Každý by jsi měl sáhnout do svědomí a říct si jestli dělá maximum. Takové týmy musíme porážet jestli chceme hrát nahoře ,jinak budeme hrát zase střed tabulky. Aji vím, že poslední 3 zápasy to prostě není ono, něco se nedaří ,i když se snažím ,tak to nejde a vím to. Musíme prostě teďka bojovat jeden za druhého, jinak budeme pořád prohrávat.