Mistrovské utkání staršího dorostu – 30. 5. 2015 – sobota 10:00

Maňák – Belina, Šembera, Strempek, Leščák – Gebauer, Hradil, Gaži, Palubjak – Chatrný, Georgiovský

Gacík za Chatrného, Ladič za Gebauera, Wrožyna za Gacíka, Cvilink za Hradila, Mischinger za Belinu

ŽK: Strempek

ČK: Maňák

Hodnocení:

Po 10´náporu domácích, jsme začali hrát i my a měli jsme velice dobrou 20 minutovku. Vytvořili jsme si i velmi dobré brankové příležitosti, jenomže, potom jsme se úplně vytratili a dovolili jsme soupeři tlak před naší šestnáctkou, z čehož vytěžili sérii rohů. Byli

velice nebezpeční a minutu před přestávkou korunovali svůj tlak vedoucí brankou, které, předcházela hrubá chyba obránce Beliny.

Ve druhé půli naše ospalá hra pokračovala a vyústila nepochopitelnou MEGAHRUBKOU Beliny, který přihrál soupeři přímo do nohy a ten šel zcela sám na brankáře Maňáka. Ten se snažil mu vyběhnout pod nohy a tím ho zpomalil a soupeř šel do kličky a obránce Belina ho doběhl a srazil k zemi. Jasná penalta. Jenomže rozhodčí to vyhodnotil, jako faul brankáře a vyloučil Kubu Maňáka, čímž naše mužstvo oslabil hlavně do dalších zápasů, protože určitě dostane trest. Do branky šel Marcel Wrožyna a následnou penaltu vyrazil, ale tak nešťastně, přímo na dobíhajícího střelce a ten zvýšil na konečných 2 : 0. I v 10 jsme měli šance, ale branku se nám nepodařilo vstřelit. Za předvedený výkon jsme si jednoznačně zasloužili prohrát.