FC Ostrava-Jih – FC Heřmanice Slezská 4:2 (2:2)

Sestava: Rybníček – Leščák, Šembera, Drahorád – Strempek, Němec – Černý, Miklas, Palubjak – Knop, Belina

Branky: 25´ Palubjak, 44´ Černý, 60´ Gřunděl, 78´ Chatrný

Střídání: 30´ Gřunděl za Belinu, 39´ Hrubý za Knopa, 65´ Chatrný za Černého, 78´ Georgiovský za Miklase

ŽK: 83´ Němec

Hodnocení trenéra Mecnera:

Utkání jsme zahájili ve velkém stylu, dobře jsme kombinovali, hru roztahovali po stranách a měli jsme od úvodu i gólové šance, jako např. dorážku Černého ze dvou kroků do břevna. Jenomže soupeř se v 18´dostal poprvé před naší branku a hned nás potrestal vedoucím gólem. My jsme neustále dobývali branku hostí, ale prosadili jsme se až ve 25´střelou Palubjaka z otočky.Za další 2´jsme opět po naší nepozornosti prohrávali a utkáni se komplikovalo. Ještě do přestávky se trefil Černý a do šaten se šlo za stavu 2 : 2. Ve druhé půli rozhodli o našem vítězství Gřunděl a Chatrný.

Hodnocení trenéra Urbančíka:

Dnes jsem byl spokojen se starším dorostem. Je dobře,že když se nedaří jednomu, druhý jej nahradí.Tak hlavu vzhůru.Jsme mužstvo a ne 11 lidí,ale i vy druzí jste nepostradatelní 4:2.