FC Ostrava-Jih – SK Beskyd Frenštát p. R. 5:0 (4:0)

Sestava: Rybníček 1 – Mischinger 2, Šeliga 2, Šlachtovský 2, Kotuláš 2 – Dendis 3, Gebauer 1, Čečotka 2, Suchan 2 – Trusiňski 3, Chatrný 1; dále hráli Janša 2, Kondáš 2, Ondrašík 2.

Branky: Čečotka, Chatrný, Gebauer, Kondáš, Ondrašík

ŽK: Gebauer

Hodnocení trenéra Mecnera:

V našem mladším dorostu nastoupilo k utkání hned několik hráčů starších žáků, ale na výkonu to nebylo vůbec znát. Z ročníku 1998, který by tvořit páteř mužstva byli k dispozici jenom 2 hráči. Výborně se svých úkolů zhostili kluci, kteří přišli ze žáků do dorostu. Po úvodním oťukávání a hodně nepřesnostech z obou stran jsme se ujali vedení v 19´Čečotkou. O 5´na to zvýšil Chatrný (byl to ten den už jeho 3 gól). Ve 30´parádně přelomoval brankáře hostí kapitán mužstva Gebauer a ještě do přestávky ve 37´dorazil do branky hostů Suchanovu přihrávku Kondáš. Vedení 4 : 0 v poločase jako by naše hráče uspokojilo a za neustálého deště hráli jenom takovou údržbu. Soupeř to vycítil a několikrát se snažil ohrozit naší branku. Největší šanci střelu z dálky bravurně vyrazil brankář Rybníček na roh. Na konečných 5:0 zvýšil Ondrašík v 61´, kdy už soupeři viditelně docházeli síly.