Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
21.5.2023 11:45 Krajská soutěž ml. žáci sk. A 2022/2023
4 - 1
Celkový čas

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
1. FC Poruba314Výhra
Ostrava-Jih011Prohra

Report

1. FC Poruba — Ostrava-Jih 4:1 (3:0)

Sestava: Štork Matyas – Šikl Martin, Kožušník Filip, Šebesta Dominik, Tvarůžka Michal, Tvarůžka Šimon, Lipták Maxmilián, Rataj Filip, Gažik Tomáš, Melega Marek, Vojtasík Viktor, Křižák Denis

Vstup do utkání nám teda moc nevyšel. Po velmi špatných přihrávkách a nulové aktivitě jsme i po chybě našeho brankáře obdrželi branku už v pate minutě utkání. Zápasem nás provázela spousta nepřesnosti a nedokázali jsme soupeře dostat pod větší tlak. To bohužel vedlo k brance na 2:0 ve 20 minutě. A ani to nám nepomohlo zlepšit naší hru a po hrubé chybě v obraně jsme ve 25 minutě utkání prohrávali už o tři branky.

V poločase jsme si řekli, jak chceme nastoupit do druhého poločasu a to se nám trochu podařilo. Ve 33 minutě jsme díky brance Marka Melegy, dokázali snížit na 3:1. Myslím si, že v druhém poločase jsme nebyli horším týmem, ale bohužel nám chyběla chytrost a aktivita ve hře. Bohužel nám zápas vůbec nevyšel, gól už jsme dát nedokázali, naopak soupeř ve 47 minutě upravil na 4:1. V zápase kluci neodvedli to, co po nich chceme, a nezbývá nám nic jiného, než si vysvětlit chyby a připravit se na další zápas.

Branka FCOJ: Marek Melega

Hodnotil tr. : Ondřej Žurek

1. FC Poruba

4

Ostrava-Jih

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *