27.8.2023 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Ostrava-Jih213Prohra
Albrechtice617Výhra

Report

27. 8. 2023 FC Ostrava Jih – FK Baník Albrechtice 3:7 (2:6)

Hodně špatný zápas jsme odehráli se soupeřem FK Baník Albrechtice. Od první minuty jsme byli horším, nedůsledným a pomalým týmem. Hráči soupeře nás od začátku přehrávali snad úplně ve všem. Už v první minutě, po naší nedůslednosti, jsme inkasovali první gól. Kluci zvýšili aktivitu a vyrovnat se nám povedlo ve třetí minutě, kdy se k odraženému míči dostal Max Lipták. Bohužel aktivita nám nevydržela a soupeř trestal v 11 a 14 minutě a najednou to bylo 1:3. Snížit se nám podařilo ve 22 minutě po zásluze hráče Robina Holuba. Jenomže potom jsme přestali úplně hrát. V rozmezí 2 minut jsme dostali tři branky a bylo po zápase.

V poločase jsme si vysvětlili špatné řešení zápasových situací a hlavně naivitu v bránění soupeře. Jenže po nešťastně odraženém míči ve 43 minutě, soupeř dal už v pořadí sedmý gól. Od té doby naší borci soupeře k ničemu nepustili a vytvářeli jednu akci za druhou. Bohužel ani z rohu, ani ze hry se nám nepodařilo překonat dobře chytajícího brankáře soupeře. Překonat se nám ho povedlo až v poslední minutě, kdy po pěkné akci si vzal míč Vojta Salapatek a nedal brankáři žádnou šanci. Konečný výsledek 3:7.

Bohužel za předvedený výkon ve druhém poločase to pro nás je velmi krutý výsledek, ale fotbalový zápas se hraje celých 60 minut.

Branky FCOJ: Lipták, Holub, Salapatek

hodnotil:tr. Žůrek