24.9.2023 12:30 Krajský přebor mladší žáci 2023/2024

Bohumín011Výhra

Report

Fc Ostrava Jih – Bohumím
Smolný domácí zápas jsme odehráli se soupeřem z Bohumína.
Od začátku zápasu jsem na klucích viděl chuť hrát tento zápas. Zápas se odehrával spíše ve středu hřiště a alespoň za první poločas moc šancí nebylo ani na jedné straně. Po pěkné kombinaci se dostal do zakončení Robin Holub, ale bohužel pro nás těsně minul bránu. Chvíli potom se ve středu hřiště dostal Matyas Štork a pěknou střelou prověřil brankáře domácích. To bylo od nás vše za první poločas a soupeř snad neměl jedinou střelu.
Druhý poločas jsme začali strašně ustrašeně a soupeř toho využil. Každý odražený míč sbírali hráči Bohumínu a nás k ničemu nepouštěli. Na naší bránu lítala jedná střela za druhou a my jsme byli schopni pouze odkopávat do rohu. Za pět minut hry soupeř kopal asi 7 rohu a to se stávat nesmí. Ve 46 minutě po nedůslednosti naších obránců útočník soupeře krásnou střelou otevřel skóre zápasu. 0:1. Kluky jsme se snažili vyburcovat k aktivnější hře, ale bohužel pokud nevystřelíme na bránu, gól dát nemůžeme. ¨
Tento vyrovnaný zápas jsme už vyrovnat nedokázali a Bohumín slavil chudé vítězství 0:1.