14.5.2023 14:00 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023

Brušperk000Prohra

Report

14.5.2023 FCOJ – SK Brušperk 3:0 (1:0)

Sestava: Maralík – Carbol, Kobylák, Matiášek, Dunka Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Zbořil, Mlčoch, Musil, Černík, Soukup

V dalším kole náš čekal Brušperk. Kluci od začátku hráli na míči, ale bohužel pouze po šestnáctku. Až ve 22´min utekl Kuba Leikep a překonal brankáře. To byl jediný světlý moment prvního poločasu. Za celý poločas jsme nevystřelili na bránu soupeře. Hosté měli jednu střelu, ale s tou si náš brankář poradil. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Kluci tlačili, ale střely nepřibývaly. Až dostal míč do běhu Adam Pavelka, zatáhl ho po křídle a na zadní tyči našel Daniela Mlčocha a skóre se konečně posunulo na 2:0 pro nás. Za chvilku si Jan Ryška naběhl na roh a nekompromisní hlavičkou uzavřel výsledek na 3:0. Kluky musíme pochválit, že soupeře nepustili do žádné šance, ale na druhou stranu se musíme podívat, že ani my jsme směrem dopředu moc nepředvedli. Někteří si musí uvědomit, že je rozdíl mezi „Krajem“ a „Městem“.
Branky: Leikep, Mlčoch, Ryška
Hodnotil: tr. Mlčoch