9.4.2023 14:00 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023

Report

9.4.2023 FCOJ st. žáci – Město Albrechtice 6:0 (0:0)

SestavaMaralík – Matiášek, Kobylák, Mišán, Fatka, Pavelka, Serafin, Ryška, Leikep, Zbořil, Mlčoch, Černík, Palkovský, Musil

Hodnocení:
První jarní domácí zápas nás čekal tým z Albrechtic. Utkání sotva začalo a už jsme běželi sami na brankáře, ale jako obvykle nic z toho. Za chvíli se situace opakovala a opět nic. Od té doby se hosté začali osmělovat a místy naše kluky přehrávat. My jsme pouze nakopávali balóny a úplně dostali zálohu ze hry, proto skončil poločas 0:0. O poločase se trochu zvýšil hlas a daly se rady jak překonat soupeřovu branku.

Hned 2 min po začátku 2. půle utekl Jakub Leikep a střelou na hlavu brankáře otevřel skóre. Za další 2 minuty už to bylo 2:0, když Adam Pavelka taky utekl obráncům a uklidil míč k zadní tyči. Po této brance jsme konečně začali hrát fotbal, který chceme vidět. Třetí gól přidal po rohu Daniel Mlčoch, kdy přetažený centr vracel zpět před bránu a hostující hráč si srazil míč do vlastní sítě. Potom dal gól Dominik Musil, který se objevil po krásné přihrávce Jakuba Leikepa sám před brankářem a nezaváhal. Bohužel i přes neustálý tlak jsme se dopustili chyby a hosté z ničeho měli penaltu. Karel Maralík střelu k tyči vystihl a vyrazil. Za chvíli dal krásný gól z poza šestnáctky Vojtěch Fatka a skóre uzavřel druhým gólem Adam Pavelka. Utkání skončilo 6:0, ale nesmíme zapomenout, že první poločas byl hrozný a takhle se hrát nedá a každý soupeř se na nás bude chtít vytáhnout.
Branky: Pavelka 2, Leikep, Mlčoch, Musil, Fatka
Hodnotil: tr. Mlčoch