14.5.2023 10:00 MěS starší žáci (6+1) 2022/2023

Pustkovec101Prohra

Report

14.5.2023 FC Ostrava-Jih“B“ – Pustkovec 14:1

Sestava: Křižák – Bittner, Děcký, Rácz, Soukup, Zbořil, Matiášek, Černík, Musil, Dunka, Palkovský

Zápas se odvíjel tak, jak jsme podle postavení v tabulce očekávali. Nástup do zápasu jsme měli přímo znamenitý, když ve 3´min po rychlém autovém vhazování se dostal sám před brankáře Dominik Bittner a ranou k tyči zavěsil. Efektivita v zakončování pokračovala i nadále, když se v rozmezí dalších 6 minut dvakrát trefil Dominik Matiášek a jednou Roman Dunka. Na ukazateli tak svítilo po devíti minutách skóre 4:0. U našich borců bylo vidět, že přistoupili k utkání velmi zodpovědně a koncentrovaně. Za celý zápas jsme soupeře pustili jen do dvou vyložených šancí, z toho jedna byla proměněna. Další góly jsme pak stříleli už jenom my. Střelecky se dařilo Romanu Dunkovi, který se radoval celkem 7krát. Soupeř odpadl fyzicky a možná i psychicky. Každý z našich hráčů nechal na hřišti všechno a zápas jsme tak zaslouženě vyhráli výraznějším brankových rozdílem. Také jsme rádi za zlepšující se hru a výkonnostní progres hráčů.

Branky: Dunka 7, Matišek 2, Palkovský 2, Musil 2, Bittner
Hodnotil: tr. Fatka